WIKI: dokumentacja i pomoc dla aplikacji Inside PZM

Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


faq:zawodnik_aktualizacja_badan

dokładne działania opisane są w instrukcji (do pobrania na samym dole strony głównej).

za instrukcją:

„ Na 30 dni przed wygaśnięciem badań lekarskich lub orzeczenia lekarskiego, system wyśle na maila z systemu powiadomienie o uzupełnienie odpowiedniego dokumentu.

Drugi maila trafi do skrzynki mailowej w dniu wygaśnięcia dokumentu o ile wcześniej nie zostanie zaktualizowany. Posiadając już nowy ważny dokument należy wejść do systemu https://InsidePZM.pl i zalogować się, potem wybrać:

Menu →Zarządzenie kontem →Moje dokumenty

a następnie klikamy na odpowiedni przycisk albo Aktualizacja badań lekarskich, albo Aktualizacja orzeczenia psychologicznego , w zależności od tego który dokument mamy do aktualizacji.” po aktualizacji dokumentu, przechodzimy do naszej licencji, np - klikając na jej miniaturę z prawej strony i z menu jaki widzimy (poniżej) wybieramy odpowiedni przycisk.

wybieramy w zależności od tego jaki dokument aktualizowaliśmy…. !!! Aby sprawdzić czy wrzucony dokument został prawidłowo podpięty do systemu można kliknąć przycisk LINK, otworzy się nam nasz dokument, jeśli jest on prawidłowy to klikamy WYŚLIJ PROŚBĘ O AKTUALIZACJĘ !!

Zalecamy przeczytanie instrukcji gdzie są umieszczony screeny ułatwiające zrozumienie procedury.

Ta strona używa plików cookie. Będąc tutaj, zgadzasz się na ich przechowywanie na swoim komputerze. Użytkownik potwierdza również, że przeczytał i zrozumiał naszą Politykę prywatności. Jeśli się nie zgadzasz - opuść stronę.Więcej informacji na temat plików cookie
faq/zawodnik_aktualizacja_badan.txt · ostatnio zmienione: 25/07/2023 10:30 przez GL